„ORIENTUOKIS, ŽAISK, MOKYKIS“

Naudingas vasaros potyris darbuotojams ir vadovams

Pavyzdinis renginio planas

zygis

 

Ypatingas pasiūlymas įmonėms - vienos dienos mokomasis orientacinis žygis gamtoje su pritaikytais mokomaisiais metodais. Tai išskirtinis ir patrauklus laiko praleidimas kartu mokantis ir pramogaujant gamtoje.

Žygio metu atliekamos įvairios komandinės užduotys, vyksta orientacinio varžybos, simuliaciniai žaidimai, sprendžiamos organizacijai aktualios problemos. 

Dėl pasiūlymo kreiptis:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

arba tel. +37068575345

 

Išlaisvinkite įgūdžių potencialą

Naudodamiese patirtimi vykdant Europos Sąjungos projektus ir mūsų partnerių iš JAV žiniomis džiaugiamės galėdami praplėsti savo veiklą ir pasiūlyti naujas paslaugas.

Stebėdami pokyčius darbo rinkoje ir Europos Sąjungos prioritetus ižvelgėme svarbą visiems prieiti prie išteklių ir galimybių mokytis visą gyvenimą, tobulėti ir įgauti būtinas kompetencijas, įgūdžius bei patirtį siekiant maksimizuoti šansus išlikti darbo rinkoje ar sėkmingai žengti į ją baigus studijas ar po pertraukos.

Europos Sąjunga kelia aukštus tikslus, siekius, pateikiamame dokumente: „Supporting growth and jobs – an agenda for the modernisation of Europe's higher education systems“ – daugės aukštos kvalifikacijos reikalaujančių darbo vietų, taps vis svarbesnės esminės bendravimo kompetencijos, kompiuteriniai įgūdžiai.

Plačiau apie siūlomus atviruosius mokymus.

Plačiau apie pasiūlymus įmonėms.

Puslapis 1 iš 2